ÖVRIGT / Musikinstrument / Fiol 16186031
nr 1618 6031
Fiol
med stråke, i väska. Längd: 60-75 cm, fiol 60 cm, stråke 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:24:07
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor